Časté otázky


Čo všetko potrebujem vybaviť na trip?

Víza – môžeš si vybaviť sám alebo ich vieme vybaviť aj my.

Covid testy – pre vstup do krajiny (podľa aktuálnych podmienok a konkrétnej krajiny –  pri vstupe/výstupe z krajiny)

Cestovné poistenie –  môžeme odporučiť partnera, cez ktorého si ho ľahko vybavíš.

Cestu na letisko do Viedne.

Ako si vybavím víza?

Do niektorých krajín stačí víza vybaviť po prílete na letisko alebo online. Tipy na vybavenie víz vieme poskytnúť pred tripom. Víza, ktoré je potrebné vybaviť vopred, vieme zabezpečiť. Potrebujeme iba kópiu Tvojho pasu. Víza stoja v každej krajine inak, ale o cene Ťa vždy informujeme.

Ako sa dostanem na trip?

Na všetky tripy sa cestuje letecky. Cena letenky sa mení a preto cenu za letenku vieme poskytnúť v danom čase podľa aktuálnej situácie. Potrebné je zabezpečiť si iba cestu na letisko do Viedne.

Je bezpečné cestovať do týchto krajín?

Krajiny, do ktorých cestujeme, sú už otvorené turistom a cestujú tam skupiny turistov z celého sveta. Počas väčšiny tripov so sebou budeme mať aj lokálneho sprievodcu, ktorý pozná miestne podmienky a bude našou spojkou k tomu, aby sme dostali ten najúžasnejší zážitok z danej krajiny.

Pre koho sú tieto tripy?

Tieto zájazdy sú určené cestovateľom, ktorí majú radi výzvy. Krajiny, do ktorých cestujeme, nie sú klasické dovolenkové destinácie, a preto treba byť flexibilný pri prípadnej zmene počas tripu. Avšak všetky tripy sú jedinečné a zážitky z týchto krajín budeš ešte dlho spracovávať v pozitívnom zmysle.